Nazwa produktu:

ORIENTUJ SIĘ

Cena:

15,99 

Na stanie

PL074

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Emocjonujący trening wyobraźni, spostrzegawczości, kojarzenia i refleksu.

Gra zawiera 25 kart z obrazkami przedstawiającymi doborze znane dzieciom przedmioty. Na 32 dwustronnych tabliczkach pokazane zostały te same przedmioty, ale zobrazowane w zakamuflowany sposób. Na jednej stronie ukryte zostały pod postacią pasków, na drugiej zaprezentowane w bardziej artystycznej formie. Zabawa polega na tym, aby w wyznaczonym przez klepsydrę czasie odnaleźć wskazany przedmiot.

Zawartość pudełka:

– karty z obrazkami– 25 sztuk,

– tabliczki dwustronne – 32 szt.

– klepsydra,

– żetony – 40 szt.

– instrukcja

W naszym sklepie internetowym oferujemy artykuły polskiej marki Alexander, które wykorzystuje się w terapii rozwoju dzieci i dorosłych. Firma już od lat wytwarza pomysłowe ćwiczenia oraz pomoce dydaktyczne. W dobie nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle ważne jest regularne dostarczanie rozwiązań gwarantujących rozsądną i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Asortyment tego typu znakomicie wpisuje się w zasady promowane przez założycieli Metody Krakowskiej®, z tego powodu udostępniamy go w naszej ofercie. Do znanych i polecanych produktów należą m.in.: Opowiem Ci mamo, Family, Obserwujesz i znajdujesz, Ale pary misz, masz oraz Pamięć słowa. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, motoryka mała i duża, kategoryzacje, ćwiczenia lewopółkulowe oraz zabawki drewniane.

Misją naszych działań jest oferowanie systemowych materiałów dydaktycznych koniecznych w prowadzeniu terapii wg Metody Krakowskiej®. Dlatego rozliczne zestawy posegregowaliśmy w tematycznych działach, aby ułatwić poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny do rozpoczęcia i kontynuowania terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z wyszukaniem odpowiednich narzędzi, gorąco zachęcamy do kontaktu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ORIENTUJ SIĘ”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK