Nazwa produktu:

ORIENTACJA PRZESTRZENNA

Cena:

31,20 

Na stanie

HA137

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Orientacja Przestrzenna

Produkt ORIENTACJA PRZESTRZENNA dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl prezentujemy wiele pomocy logopedycznych grupy wydawniczej Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Gavin Raid czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Ewa Pisula, Ewa Jakacka, Agnieszka Borowska-Kociemba i Anna Jarosz-Bilińska. Jeżeli poszukujesz przydatnych informacji z zakresu aktualnych trendów w logopedii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, percepcja oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe pomoce dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w znalezieniu niezbędnych pomocy serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ORIENTACJA PRZESTRZENNA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK