Nazwa produktu:

ODSZUKAJ I NAZWIJ -ZABAWY UTRWALAJĄCE WYMOWĘ GŁOSEK R, L, LI,K, KI, G, GI

Cena:

32,43 

Na stanie

HA085

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Odszukaj I Nazwij – Zabawy Utrwalające Wymowę Głosek R, L, LI, K, G, GI

to zbiór gier logopedycznych utrwalających wymowę głosek r, l, li, k, ki, g, gi, przeznaczonych dla dzieci już od 3. roku życia oraz młodzieży. Publikacja stanowi materiał pomocny nie tylko w terapii logopedycznej, ale także w usprawnianiu percepcji i pamięci wzrokowej, rehabilitacji widzenia oraz orientacji przestrzennej. Skierowana jest do logopedów, tyflopedagogów, terapeutów pedagogicznych, nauczycieli przedszkolnych i nauczania zintegrowanego.Teczka zawiera 3 zestawy gier w postaci plansz do wyszukiwania obrazków przedstawionych na kartonikach. Jeden komplet składa się z podwójnych plansz z kolorowymi ilustracjami oraz ich cieniami, do których należy wyciąć kartoniki z obrazkami. Do każdego zestawu przygotowano 4 rodzaje kartoników:

  • 52 kartoniki z obrazkiem identycznym jak na planszy,
  • 52 kartoniki ukazujące powiększony fragment obrazka z planszy,
  • 52 kartoniki z cieniem obrazka,
  • 52 kartoniki z kontrastem cienia

Produkt ODSZUKAJ I NAZWIJ dostarcza wydawnictwo Harmonia. W naszym sklepie online udostępniamy mnóstwo przeróżnych pomocy terapeutycznych wydawnictwa Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.
Marka Harmonia pełni istotną rolę na polskim rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne monografie dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Kate Wilde czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Ewa Pisula, Ewa Jakacka, Bogumiła Toczyńska i Grażyna Wasilewicz.
Jeżeli potrzebujesz informacji z zakresu nowoczesnych trendów w logopedii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, historyjki obrazkowe, logiczne myślenie, grafomotoryka oraz ćwiczenia pamięci. Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w skompletowaniu niezbędnych zestawów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ODSZUKAJ I NAZWIJ -ZABAWY UTRWALAJĄCE WYMOWĘ GŁOSEK R, L, LI,K, KI, G, GI”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK