Nazwa produktu:

Odmiana Przymiotników – Ćwiczenia Ogólnorozwojowe

Cena:

48,36 

Na stanie

AC052

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Odmiana Przymiotników – Ćwiczenia Ogólnorozwojowe

to zestaw przeznaczony do ćwiczeń prawidłowej odmiany przymiotników w rodzaju: męskim, żeńskim i nijakim oraz w opozycjach (np. duży – mały). Materiał został dobrany zgodnie z etapami programowania języka.

Polecamy zestaw do wykorzystania w gabinecie terapeutycznym oraz w domu.

Zestaw składa się z 42 kolorowych obrazków.
Prezentują one następujące przymiotniki w 3 rodzajach:

  • mały – duży (miś, lala, auto),
  • mokry – suchy (sweter, koszula, włosy)
  • otwarty – zamknięty (zeszyt, szafa, okno),
  • wesoły – smutny (pan, pani, dziecko),
  • pusty – pełny (kosz, butelka, pudełko),
  • nowy – stary (fotel, lampa, łóżko),
  • brudny – czysty (garnek, podłoga, ręce).

Produkt Odmiana przymiotników – ćwiczenia ogólnorozwojowe jest dostarczany przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce dydaktyczne dostarczane przez Centrum Diagnostyczne stanowią fundamentalną część posiadanego przez nas asortymentu, gdyż naszą ideą jest przede wszystkim dostarczanie profesjonalnego wyposażenia niezbędnego do pracy wg Metod Krakowskiej®. Jeśli mają Państwo problem ze znalezieniem wszystkich materiałów, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Metoda Krakowska® od lat jest z sukcesami stosowana w terapii dzieci z objawami zespołu Aspergera, zespołu downa czy alalii. W dużej mierze polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania®. Nauce czytania towarzyszy wiele innych ćwiczeń funkcji poznawczych różnego typu. Artykuły oferowane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej udostępniamy w naszym sklepie między innymi w kategoriach: logiczne myślenie, programowanie języka, historyjki obrazkowe, nauka czytania oraz wczesne wspomaganie rozwoju. Centrum Metody Krakowskiej regularnie organizuje również przeróżne webinary kierowane do rodziców a także nauczycieli.


Odmiana Przymiotników – Ćwiczenia Ogólnorozwojowe - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK