Myślę, Mówię,Opowiadam- Materiały Do Ćwiczeń Dla Osób Z Afazją Oraz Do Ogólnej Terapii

Cena:

45,00 

Na stanie

HA024

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

MYŚLĘ, MÓWIĘ ,OPOWIADAM – Materiały Do Ćwiczeń Dla Osób Z Afazją Oraz Do Ogólnej Terapii

Publikacja Myślę, mówię, opowiadam zawiera tematycznie pogrupowane ćwiczenia, ilustracje oraz zestawy wyrazów przeznaczone do terapii i rewalidacji mowy. W teczce znajduje się zbiór ponad 300 kolorowych obrazków przedstawiających podstawowe przedmioty, miejsca, osoby, zwierzęta, cechy, czynności, a nawet relacje przestrzenne, przyczynowo-skutkowe czy historyjki obrazkowe. Do ilustracji opracowano zestaw 23 scenariuszy z ćwiczeniami uszeregowanymi według stopnia trudności oraz zasad postępowania terapeutycznego. Materiał słowno-ilustracyjny został dobrany tak, aby zarówno uczyć, jak i bawić. Proponowane ćwiczenia rozwijają mowę pod względem leksykalnym, gramatycznym, semantycznym, a także usprawniają naukę czytania i pisania.

Niniejsza publikacja ma charakter uniwersalny. Kierowana jest w szczególności do osób dorosłych z afazją, ale pomocna będzie także w terapii wymowy, opóźnionego rozwoju mowy oraz usprawnianiu komunikacji językowej dzieci.

Niniejsze opracowanie będzie świetnie służyć do budowania oraz przywracania umiejętności językowych pacjentów zarówno w gabinetach terapeutycznych, jak i w terapii domowej.

Produkt MYŚLĘ MÓWIĘ OPOWIADAM został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online skompletowaliśmy wiele przeróżnych pomocy logopedycznych GW Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka Harmonia działa na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Alicja Małasiewicz, Romana Sprawka, Bogumiła Toczyńska oraz Sławomir Wrzesiński. Jeżeli szukasz informacji z zakresu nowoczesnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, , wydawnictwo Harmonia, percepcja oraz ćwiczenia pamięci.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe pomoce edukacyjne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w skompletowaniu niezbędnych produktów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

 

Myślę, Mówię,Opowiadam- Materiały Do Ćwiczeń Dla Osób Z Afazją Oraz Do Ogólnej Terapii - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK