Nazwa produktu:

Mój Język Polski 4. Ćwiczenia Z Gramatyki Dla Dzieci Z Zaburzeniami Komunikacji Językowej

Cena:

48,00 

Na stanie

AI321

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Mój Język Polski 4. Ćwiczenia Z Gramatyki Dla Dzieci Z Zaburzeniami Komunikacji Językowej

Mój język polski. Ćwiczenia z gramatyki dla dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej. Część 4 to skuteczna pomoc dla logopedów, terapeutów, nauczycieli szkół specjalnych i powszechnych, rodziców i opiekunów.

Ćwiczenia przeznaczone dla dzieci z trudnościami w nabywaniu systemu językowego – z alalią, afazją, dysleksją, autyzmem, Zespołem Aspergera – oraz dla dzieci dwujęzycznych.

Zadania kształtują poszczególne sprawności:

  • słuchanie i powtarzanie,
  • rozumienie,
  • mówienie,
  • czytanie i pisanie.

Przemyślana i uporządkowana konstrukcja ćwiczeń pomaga dzieciom w przyswojeniu reguł gramatyki języka polskiego.

Wzrastający poziom trudności:

  • od etapu przedszkolnego (część 1)
  • do szkolnego (część 2-5).

68 stron A4

MÓJ JĘZYK POLSKI 4 to ćwiczenia dostarczane do sklepu Juniora.pl przez doceniane popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych pomocach logopedycznych. W sklepie Juniora.pl prezentujemy prawie 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak i opiekunów osób dorosłych ze schorzeniami różnego typu, np.: demencja, udar mózgu czy mniej znany zespół Cockayne’a. Wydawnictwo WIR dostarcza również profesjonalną literaturę tworzoną dla nauczycieli a także psychologów. Artykuły z katalogu w/w firmy umieściliśmy w naszym sklepie internetowym w wielu kategoriach, takich jak: książeczki edukacyjne dla dzieci, programowanie języka – czasowniki, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, poprawna wymowa, matematyka dla dzieci oraz dysleksja. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują również różnego typu szkolenia i warsztaty dedykowane problematyce nieprawidłowości rozwojowych. Akcesoria dydaktyczne WIR wyśmienicie sprawdzają się na wielu etapach pracy dydaktycznej Metodą Krakowską®. Do sprawdzonych zestawów wydawnictwa należą między innymi: Wczesne wspomaganie rozwoju, Ćwiczenia do terapii afazjii, Dyskleksja, 20-minutówki logopedyczne oraz Lektury jak malowane.

Mój Język Polski 4. Ćwiczenia Z Gramatyki Dla Dzieci Z Zaburzeniami Komunikacji Językowej - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK