Nazwa produktu:

Komiks Społeczny 3

Cena:

24,50 

Na stanie

HA274

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

KOMIKS SPOŁECZNY 3

  • JAK SIĘ ZACHOWAĆ W RÓŻNYCH MIEJSCACH? NOWE HISTORYJKI W FORMIE ĆWICZEŃ ROZWIJAJĄCYCH UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNE Komiks społeczny 3 to zestaw historyjek, które tym razem skupiają się na tym, jak należy zachować się w różnych miejscach, takich jak: teatr, restauracja, muzeum, poczta, biblioteka.Na końcu każdej historyjki znajdują się ciekawe ćwiczenia mające na celu rozszerzenie omawianego tematu oraz sprowokowanie do dyskusji.Komiks społeczny 3 to książka skierowana do dzieci i młodzieży w wieku 7–13 lat, ich terapeutów, nauczycieli oraz rodziców. Forma publikacji sprawdzi się podczas indywidualnej pracy z dzieckiem, a także w trakcie zajęć grupowych czy lekcji profilaktyczno-wychowawczych.

56 stron A4 + 24 strony wkładka
Autor: Anna Jarosz-Bilińska

Produkt KOMIKS SPOŁECZNY 3 wydaje wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl udostępniamy wiele najróżniejszych materiałów dydaktycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka funkcjonuje na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Barbara Sher czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Renata Naprawa, Kazimierz Słupek, Katarzyna Szłapa oraz Sławomir Wrzesiński. Jeśli szukasz wiarygodnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, historyjki obrazkowe, wydawnictwo Harmonia, percepcja słuchowa oraz dysleksja.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe materiały potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odszukaniu niezbędnych zestawów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Komiks Społeczny 3 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK