Każdego Dnia Mówię Więcej- Lato

Cena:

19,50 

Na stanie

HA090

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Każdego Dnia Mówię Więcej – Lato

Książki z serii Każdego dnia mówię więcej mogą być pomocą do codziennej terapii i zabawy zarówno dla specjalistów (logopedów, pedagogów, terapeutów), jak i dla rodziców.

Zamieszczone w publikacji obrazki zostały dostosowane do specyfiki pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami – są odpowiednio duże, pozbawione tła i zbędnych szczegółów. Każdy obrazek jest podpisany, dzięki czemu dziecko nieświadomie zapamiętuje obraz wyrazu. Litery w podpisach są koloru czerwonego – przykuwającego uwagę nawet maluchów.

Produkt KAŻDEGO DNIA MÓWIĘ WIĘCEJ – LATO dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora zgromadziliśmy kilkaset przeróżnych pomocy logopedycznych GW Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Jason Fogler czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Magdalena Hinz, Jacek Stojanowski, Bogumiła Toczyńska oraz Sławomir Wrzesiński. Jeżeli poszukujesz informacji z obszaru aktualnych trendów w logopedii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, historyjki obrazkowe, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz dysleksja.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe materiały niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odszukaniu niezbędnych pomocy zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.


Każdego Dnia Mówię Więcej- Lato - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK