Nazwa produktu:

FLEKSJA-NAPOJE,POKARMY,PRZEDMIOTY

Cena:

58,23 

Brak w magazynie

AC002

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Fleksja – Pokarmy, Napoje, Przedmioty

to pomoc przeznaczona do badania poziomu opanowania prawidłowej odmiany rzeczowników przez przypadki i ćwiczeń utrwalających użycie form fleksyjnych. Materiał językowy został dobrany według centrów zainteresowań dzieci w wieku przedszkolnym a przedstawione na obrazkach sytuacje są im bliskie i mają zachęcać do tworzenia wypowiedzi.

Zestaw składa się z 36 obrazków podzielonych na 8 serii. Każda z nich została tak skonstruowana, by możliwe było ćwiczenie odmiany 8 rzeczowników w następujących przypadkach: mianownik, dopełniacz, biernik, narzędnik, miejscownik a także w przypadku dwóch rzeczowników (lalka i miś) również w celowniku. Dobór obrazków umożliwia ćwiczenie rodzaju męskiego, żeńskiego i nijakiego. Występują również dwa rzeczowniki w liczbie mnogiej.

Produkt “Fleksja – pokarmy, napoje, przedmioty” dostarczany jest przez znane Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie zestawy proponowane przez Centrum Diagnostyczne stanowią bardzo istotną część posiadanego przez sklep Juniora.pl asortymentu, gdyż naszą ideą od samego początku jest zapewnianie kompleksowego wyposażenia niezbędnego do wg Metod Krakowskiej®. Jeśli masz problem z odnalezieniem potrzebnych materiałów dydaktycznych, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Metoda Krakowska® od lat jest skutecznie wykorzystywana w terapii dzieci z objawami zespołu Aspergera, porażenia mózgowego czy afazji. W dużej mierze polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® prof. Cieszyńskiej. Nauce czytania towarzyszy wiele innych ćwiczeń funkcji poznawczych z zakresu różnych sfer. Pomoce dydaktyczne proponowane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej znajdą Państwo w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: logiczne myślenie, programowanie języka – rzeczowniki, historyjki obrazkowe, nauka czytania – czytanie globalne oraz poprawna wymowa. Centrum Metody Krakowskiej regularnie organizuje także praktyczne szkolenia kierowane do rodziców oraz nauczycieli.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FLEKSJA-NAPOJE,POKARMY,PRZEDMIOTY”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

FLEKSJA-NAPOJE,POKARMY,PRZEDMIOTY - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Majówka!

We wtorek 2 maja mamy wolne.

Zamówienia będziemy realizować od 4 maja (czwartek).

FLEKSJA-NAPOJE,POKARMY,PRZEDMIOTY - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK