Nazwa produktu:

Drewniana Układanka Farma Zwierzęta

Cena:

39,00 

Na stanie

TY033

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Drewniane Puzzle Zwierzątka Farma Dopasuj Kształty Firmy Tooky Toy

Twoje dziecko lub podopieczni będą z pewnością mieć radość z tej układanki. Sprawdzi się w czasie zabawy w domu jak i w przedszkolu. Zabawka składa się z planszy, oraz 7 elementów tematyczne, które należy do niej zamontować. Na drewnianej podstawce znajdują się wgłębienia, które swoim kształtem odpowiadają kolorowym puzzlom. Całość wykonano z drewna, pomalowano bezpiecznymi dla dziecka farbami w żywe barwy. Dzieciaki będą zadowolone a zabawka da mnóstwo radości z zabawy.

Zabawka rozwija:

  • wyobraźnie,
  • zdolności manualne,
  • zdolności poznawcze,
  • umiejętność logicznego myślenia.

Twój Skarb już po skończeniu 12 miesięcy może mieć radość z zabawy tą układanką. Przy okazji będzie się uczył i ćwiczył wiele pożytecznych funkcji nie zdając sobie z tego sprawy. Co ważne, nie musicie się martwić o bezpieczeństwo, ponieważ wszystkie elementy układanki wykonano z gładkimi krawędziami, używając najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci i środowiska.

Zestaw zawiera:

  • tablicę z wgłębieniami
  • 7 elementów przedstawiających zwierzątka na farmie.

Tooky Toy to firma produkująca drewniane zabawki dla dzieci, obecna na rynku od 2004 roku. Kilkanaście lat doświadczenia w branży to gwarancja wysokiej jakości produktów, wytwarzanych z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Zabawki Tooky Toy posiadają liczne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo tych ekologicznych produktów. Dobrze wygładzone, wolne od drzazg i ostrych krawędzi zabawki, pokryte są wyłącznie bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami, barwnikami i lakierami. To wszystko sprawia, że zabawki Tooky Toy są uwielbiane przez dzieci i doceniane przez rodziców na całym świecie.

Drewniana Układanka Farma Zwierzęta - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK