Do Czego Służy?

Cena:

31,20 

Na stanie

HA093

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Do Czego To Służy? 

Ćwiczenia rozwijające i kształtujące procesy poznawcze W niniejszej książce omówione zostały różne przedmioty z otoczenia dziecka – takie, które dziecko prawdopodobnie widziało, ale może nie znać ich nazwy i zastosowania. Jeśli je zna, utrwali swoją wiedzę. Wśród omówionych przedmiotów są między innymi narzędzia używane w kuchni, przyrządy wykorzystywane w domu, narzędzia ogrodnicze, przyrządy medyczne, narzędzia kreślarskie, przyrządy powiększające.

W książce przedstawiono 57 zdjęć. Na stronach parzystych umieszczono fotografie dla dziecka. Na stronach nieparzystych znajdują się pytania i polecenia, które czyta dorosły (nauczyciel, terapeuta, rodzic) pracujący z uczniem.

120 kolorowych stron, format B5

Produkt DO CZEGO TO SŁUŻY? wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie skompletowaliśmy setki rozmaitych materiałów dydaktycznych GW Harmonia. Pomoce te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma działa na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Jason Fogler czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Arkadiusz Maćkowiak, Małgorzata Podleśna, Alicja Tanajewska i Sławomir Wrzesiński. Jeśli potrzebujesz wiarygodnych informacji z zakresu aktualnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz ćwiczenia pamięci.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w zamówieniu niezbędnych pomocy serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Do Czego Służy? - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK