Nazwa produktu:

DETEKTYW SŁUCHOWY

Cena:

13,10 

Na stanie

HA150

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

DETEKTYW SŁUCHOWY

Detektyw słuchowy to zestaw ćwiczeń w formie zabaw, które można wykorzystać zarówno w czasie wolnym w domu, na zajęciach szkolnych, jak i w gabinetach terapeutyczno-logopedycznych. Ćwiczenia rozwijają percepcję słuchową i wzrokową oraz umiejętności językowe dziecka, usprawniając w ten sposób zdolność czytania i pisania.

Dziecko bawiąc się, trenuje także koncentrację uwagi, wzbogaca słownik, ćwiczy syntezę słuchową oraz doskonali słuch fonemowy i pamięć słuchową.

44 stron A4
Autor: Anna Szczepańska

Produkt Detektyw słuchowy wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online prezentujemy mnóstwo pomocy dydaktycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka pełni istotną rolę na polskim rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne monografie dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Ellen Jack czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Renata Naprawa, Ewa Jakacka, Alicja Tanajewska i Sławomir Wrzesiński. Jeżeli potrzebujesz solidnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz ćwiczenia pamięci.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe materiały stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w znalezieniu niezbędnych zestawów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!