Promocja!

Nazwa produktu:

CZYTAM W MYŚLACH

Cena:

29,00 

Na stanie

HA306

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

CZYTAM W MYŚLACH.

  • ĆWICZENIA UCZĄCE PRZYJMOWANIA PERSPEKTYWY DRUGIEJ OSOBY

Prezentowana publikacja została stworzona z myślą o uczniach, u których nie rozwija się prawidłowo teoria umysłu, czyli umiejętność odczytywania myśli, zamiarów i preferencji innych osób. Pomoc ta jest przeznaczona szczególnie dla nauczycieli i terapeutów pracujących z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Można ją wykorzystać do ćwiczeń polegających na odczytywaniu stanów mentalnych i intencji innych osób.

Opracowane materiały mają prostą formę graficzną – przede wszystkim po to, by uczniom, zwłaszcza z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, łatwiej było zrozumieć, czym są myśli innych osób.

Autorka: Dominika Krupa
14 kolorowych kart A4 + zeszyt B5 (12 stron)

Produkt CZYTAM W MYŚLACH został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online udostępniamy kilkaset najróżniejszych pomocy terapeutycznych wydawnictwa Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka Harmonia funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe dostarczające liczne monografie dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Gavin Raid czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Arkadiusz Maćkowiak, Kazimierz Słupek, Bogumiła Toczyńska i Iwona Tomasik. Jeżeli poszukujesz przydatnych informacji z obszaru aktualnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, historyjki obrazkowe, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe pomoce edukacyjne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w zamówieniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

CZYTAM W MYŚLACH - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

CZYTAM W MYŚLACH - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK