Nazwa produktu:

Czytam Mamie I Tacie-Tycio I Pajda

Cena:

9,90 

Brak w magazynie

AC051

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Czytam Mamie i Tacie – Tycio i Pajda

to seria książeczek edukacyjnych dla dzieci. Historyjki opowiadają o przygodach dwóch przyjaciół – pociesznego psa Pajdy oraz rezolutnego chłopca Tycia, z którym identyfikować może się każde dziecko.

Książeczki budują w czytelnikach poczucie odpowiedzialności za innych i pewność siebie. Tycio uczy rówieśników, jak samodzielnie działać w świecie i pomagając innym, cieszyć się każdą chwilą.


Książeczki Czytam Mamie i Tacie: Tycio i Pajda opracowane zostały przez cenione Wydawnictwo Metody Krakowskiej. Wszystkie zestawy proponowane przez Centrum Diagnostyczne stanowią ważną część oferowanego przez nasz sklep asortymentu, gdyż naszym celem od samego początku jest zapewnianie kompleksowego wyposażenia niezbędnego do wg Metod Krakowskiej®. Jeśli napotkałeś problem z odnalezieniem potrzebnych materiałów, gorąco zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Metoda Krakowska® od lat jest skutecznie stosowana w terapii dzieci z objawami ze spektrum autyzmu, dysleksji czy alalii. Przede wszystkim opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. Całemu procesowi terapeutycznemu towarzyszy wiele innych ćwiczeń funkcji poznawczych różnego typu. Najróżniejsze pomoce dostarczane przez Wydawnictwo Metody Krakowskiej zamieściliśmy w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: grafomotoryka, programowanie języka, ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania oraz fleksja. Wydawnictwo Metody Krakowskiej® systematycznie organizuje również przeróżne warsztaty, szkolenia oraz webinary w odpowiedzi na potrzeby rodziców oraz nauczycieli.

Czytam Mamie I Tacie-Tycio I Pajda - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK