Nazwa produktu:

CO DZIEŃ ŁATWIEJ 2-ĆWICZENIA EDUKACYJNE

Cena:

23,00 

Brak w magazynie

AA070

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Co dzień łatwiej” 2 – Ćwiczenia edukacyjne – praca z dyktafonem

Przedstawiamy Państwu następną część znanej już książki “Co dzień łatwiej”, która pokazuje proste ćwiczenia, do których nie są potrzebne specjalistyczne pomoce edukacyjne.

Ćwiczenia przeznaczone są dla wszystkich dzieci prawidłowo rozwijających się, ale także dla dzieci m.in. z dysleksją, z zaburzeniami rozwojowymi, z autyzmem, Zespołem Downa czy niepełnosprawnością intelektualną.

Ćwiczenia mogą być modyfikowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka. Są integralnym elementem całej terapii i nie jest wymagane wykonywanie ich w kolejności przedstawionej w książce. Występują bowiem na różnych etapach terapii.

Komunikacja, budowanie zdań, a przede wszystkim nauka zadawania pytań jest podstawą do prawidłowego rozwoju językowego dziecka.
Ćwiczenia stwarzają możliwość rozumienia przez dziecko otaczający go świat, a także dają możliwość opisania własnymi słowami tego, co wokół niego się dzieje.

Każde ćwiczenie opatrzono oprócz instrukcji słownej fotografią, pokazującą, jak dane ćwiczenie powinno być wykonywane. Przejrzystość układu treści sprzyja skupieniu przy pracy.

Część I – praca z dyktafonem i słuchawkami obejmuje:
– zdania 2-5 wyrazowe i pytania do tych zdań
– pytania i odpowiedzi do obrazka
– serie pytań
– historyjki
– teksty (czytanie, rozumienie)

Część II
– różnicowanie poleceń
– Polecenia wielostopniowe

Część III

– Użycie przedmiotów (naśladownictwo-opis językowy)

Książka: oprawa miękka

Środek: 64 stron

Autor: Elżbieta Wianecka

Wydanie I

Kraków 2014

ISBN 978-83-61022-33-6

Zestaw “Co dzień łatwiej” 2 pochodzi z asortymentu wydawnictwa Arson. Marka ta dostarcza setki produktów ułatwiających pracę edukacyjną z najmłodszymi. W naszym sklepie pomagamy Państwu w zamówieniu komplementarnych materiałów edukacyjnych przydatnych w terapii Metodą Krakowską®, duża część z nich pochodzi właśnie z kolekcji Arson.

Asortyment marki Arson zawiera np.:: pomoce logopedyczne, gry edukacyjne oraz specjalistyczne publikacje. Chociaż w naszej pracy koncentrujemy się na zapewnieniu pomocy przydatnych w terapii dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, to sporo z oferowanych kolekcji wyśmienicie sprawdza się jako pomoce dydaktyczne dla prawidłowo rozwijających się dzieci. Artykuły wydawnictwa Arson opublikowaliśmy w naszym katalogu między innymi w następujących kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, ćwiczenie ręki, nauka pisania, logiczne myślenie, a także pomoce dydaktyczne przedszkole. Jeśli nasuwają się Państwu jakiekolwiek pytania dotyczące zestawu “Co dzień łatwiej” 2? Gorąco zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

CO DZIEŃ ŁATWIEJ 2-ĆWICZENIA EDUKACYJNE - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

CO DZIEŃ ŁATWIEJ 2-ĆWICZENIA EDUKACYJNE - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK