Nazwa produktu:

WSZYSTKO SŁYSZĘ ĆWICZENIA USPRAWNIAJĄCE PERCEPCJĘ SŁUCHOWĄ

Cena:

18,45 

Na stanie

HA154

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

WSZYSTKO SŁYSZĘ! ĆWICZENIA USPRAWNIAJĄCE PERCEPCJĘ SŁUCHOWĄ

Publikacja została przygotowana przede wszystkim dla nauczycieli, terapeutów oraz logopedów, którzy pracują z uczniami mającymi problemy z percepcją słuchową.

Materiał przedstawiony w książce jest bardzo bogaty. Ćwiczenia dotyczą rozmaitych operacji (np. analizy i syntezy, zamiany, dodania i opuszczenia), które dziecko ma wykonać na wyrazach, sylabach i głoskach.
Poziom trudności poleceń jest różny: od zadań stosunkowo łatwych do dość trudnych. Dorosły pracujący z uczniem powinien więc określić stopień problemów dziecka i dobrać właściwe ćwiczenia. Może też pominąć trudniejsze przykłady lub dopisać własne.

80 stron A4

Produkt WSZYSTKO SŁYSZĘ! został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie skompletowaliśmy sporo wartościowych materiałów polskiego Wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma Harmonia z powodzeniem funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to też ważne wydawnictwo naukowe publikujące liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Kate Wilde czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Magdalena Hinz, Kazimierz Słupek, Katarzyna Szłapa i Iwona Tomasik. Jeżeli poszukujesz informacji z zakresu aktualnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, poprawna wymowa, emocje i relacje społeczne, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz nauka czytania.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe zestawy stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odnalezieniu niezbędnych zestawów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!