Nazwa produktu:

Wskazuję, Nazywam, Rozumiem Część 2

Cena:

36,00 

Na stanie

HA116

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

WSKAZUJĘ, NAZYWAM, ROZUMIEM CZĘŚĆ 2

– JAK UCZYĆ DZIECI Z AUTYZMEM ROZPOZNAWANIA KATEGORIIPrezentowana pomoc dydaktyczna skierowana jest do rodziców, terapeutów i pedagogów pracujących z dziećmi z autyzmem. Celem proponowanych zadań jest rozwijanie zdolności kategoryzowania u najmłodszych. W teczce znajduje się:

  • zestaw obrazków (270 obrazków na 30 kartach);
  • zestaw 10 plansz z nazwami kategorii (przedmioty: do jedzenia, do picia, do ubierania, do zabawy, do pisania, do grania, do sprzątania, do mycia, do gotowania, środki transportu).

Zestaw 10 plansz nosi nazwy kategorii, a do każdej z nich przypisany jest pakiet obrazków. Każda ilustracja pojawia się w 3 wersjach. Jest to zabieg celowy mający zwiększyć prawdopodobieństwo generalizacji nabytych umiejętności.

Produkt WSKAZUJĘ, NAZYWAM, ROZUMIEM CZĘŚĆ 2 został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora zgromadziliśmy sporo rozmaitych pomocy logopedycznych grupy wydawniczej Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka z powodzeniem funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również ważne wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Barbara Sher czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Alicja Małasiewicz, Małgorzata Podleśna, Alicja Tanajewska oraz Iwona Tomasik. Jeśli szukasz wiarygodnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, percepcja oraz ćwiczenia pamięci.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe materiały dydaktyczne stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w zamówieniu niezbędnych produktów zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Wskazuję, Nazywam, Rozumiem Część 2 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK