Nazwa produktu:

WIOSNA. BARDZO PROSTE CZYTANKI DLA DZIECI

Cena:

11,00 

Na stanie

HA067

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Wiosna – Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci

to kolejna część serii książek dla małych dzieci rozwijających się prawidłowo lub dzieci z deficytami, na przykład z autyzmem. Celem serii jest ćwiczenie czytania prostych zdań ze zrozumieniem oraz zdobywanie wiadomości na temat różnych miejsc i zjawisk przyrody.

W tej publikacji przedstawiono zagadnienia dotyczące wiosny, m.in. wiosenne miesiące, charakterystyczne cechy pogody.

Produkt Wiosna – Bardzo proste czytanki dla dzieci dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl oferujemy kilkaset najrozmaitszych pomocy dydaktycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to też wydawnictwo naukowe oferujące liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Kate Wilde czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Alicja Małasiewicz, Małgorzata Podleśna, Alicja Tanajewska oraz Sławomir Wrzesiński. Jeżeli szukasz solidnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w edukacji najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, , logiczne myślenie, percepcja słuchowa oraz nauka czytania.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe pomoce dydaktyczne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odszukaniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

WIOSNA. BARDZO PROSTE CZYTANKI DLA DZIECI - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

WIOSNA. BARDZO PROSTE CZYTANKI DLA DZIECI - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK