Sylabowe zabawy

Cena:

28,00 

Na stanie

HA429

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Sylabowe zabawy Nauka czytania poprzez ruch i zabawę bez kart pracy

Publikacja powstała z myślą o pedagogach i rodzicach, którzy ucząc dzieci czytania, chcą wyjść poza schemat pracy opierającej się jedynie na wykorzystaniu podręcznika. Nauka czytania w ruchu i zabawie to nie tylko urozmaicenie zajęć, ale w wielu przypadkach także zaspokojenie podstawowych potrzeb dzieci (potrzeby ruchu, uczenia przez działanie, odczuwania pozytywnych emocji). Opisane w książce zabawy znajdą zastosowanie na różnych etapach nauki czytania, np. w fazie wprowadzania liter bądź utrwalania ich znajomości, a także czytania wyrazów czy nawet zdań. Większość z nich sprawdzi się podczas zajęć zarówno w szkole, jak i w przedszkolu.

Sylabowe zabawy:

  • utrwalają znajomość liter
  • uczą czytania sylabami
  • budzą zainteresowanie nauką czytania
  • budują pozytywne skojarzenia z czytaniem.

KATARZYNA MATYASIK – logopeda, specjalista neurologopedii i wczesnej logopedii klinicznej, terapeuta AAC oraz pedagog specjalny. Certyfikowany provider metody Johansena oraz terapeuta sensomotoryki. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi z zaburzeniami mowy, autyzmem oraz trudnościami w uczeniu, m.in. z dysleksją. Prowadzi szkolenia dla rodziców i nauczycieli, a także pisze artykuły do czasopism popularnonaukowych. Na własnym kanale na YouTube porusza tematy związane z edukacją, terapią, nauką czytania i wspieraniem rozwoju mowy u dzieci.

40 stron B5

Sylabowe zabawy - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK