Nazwa produktu:

PAMIĘĆ ZWIERZĘTA DOMOWE MIKRO

Cena:

11,40 

Na stanie

PL106

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Pamięć zwierzęta domowe mikro

Jedna z najprostszych gier pamięciowych, skierowana już do najmłodszych graczy. Polega ona na rozłożeniu wszystkich obrazków rewersami do góry a następnie, kolejnym ich odsłanianiu w celu znalezienia dwóch identycznych obrazków. Jeżeli graczowi się to uda zabiera obrazki. Jeżeli nie odkłada je na miejsce. Wygrywa ten, kto zdobędzie ich najwięcej. W tej wersji motywem przewodnim zabawy są wizerunki zwierząt domowych.

Zawartość opakowania

karty koła – 30 szt.
-instrukcja.

W naszym sklepie internetowym prezentujemy artykuły polskiego producenta Alexander z Gdańska, które przydają się w terapii rozwoju najmłodszych. Firma już od dziesięcioleci wytwarza przeróżne ćwiczenia oraz artykuły dydaktyczne. W dobie nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych gier multimedialnych niezwykle ważne jest cykliczne dostarczanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla całych rodzin. Oferta tego typu bardzo dobrze wpisuje się w idee promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, z tego powodu właśnie udostępniamy go w naszym sklepie online. Do popularnych i sprawdzonych artykułów należą między innymi: Opowiem Ci mamo, Family, Obserwujesz i znajdujesz, Nawlekaj nie czekaj oraz Rymowanki. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: ćwiczenia pamięci, grafomotoryka, poprawna wymowa, percepcja wzrokowa oraz programowanie języka.

Celem naszych działań jest zapewnianie systemowych artykułów logopedycznych koniecznych w pracy terapii Metodą Krakowską®. Dlatego oferowane artykuły zamieściliśmy w tematycznych działach, aby ułatwić poszukiwanie asortymentu, który jest potrzebny w terapii. Jeśli mimo wszystko mają Państwo problemy z odszukaniem odpowiednich artykułów, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK