Nazwa produktu:

MOJE SYLABKI ZESTAW 5 (nowe wydanie)

Cena:

110,00 

Na stanie

AI242

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

MOJE SYLABKI – ZESTAW 5. ( Nowe Wydanie )

Ćwiczenia do nauki czytania metodą symultaniczno

Nowe, zmienione wydanie:

  • większa czcionka,
  • współczesne ilustracje,
  • prosty i praktyczny układ graficzny,
  • dodatkowe ćwiczenia do układania, wycinania, wyklejania,
  • pierwsze ćwiczenia do czytania ze zrozumieniem (zdania bez rysunków).

Zawartość teczki:

  • 60 kart ćwiczeń (sylaby otwarte i zamknięte ze spółgłoskami: Ś, Ź, Ć, DŹ, R, Ń, wyrazy z samogłoskami nosowymi Ą, Ę, grupy spółgłoskowe, ćwiczenia zapisu spółgłosek miękkich, teksty, zagadki, krzyżówki sylabowe),
  • szczegółowa instrukcja z opisem metody.

Program MOJE SYLABKI służy dzieciom od ponad dziesięciu lat. Umożliwia naukę czytania w najłatwiejszy sposób – sylabami. W skład programu wchodzi pięć teczek z ćwiczeniami (MOJE SYLABKI, zestawy 1-5) oraz inne, zintegrowane z nimi publikacje.

Program jest przeznaczony:

  • dla przedszkolaków i uczniów zerówek, rozpoczynających naukę czytania,
  • dla dzieci z dysleksją, jako pomoc w terapii zaburzeń komunikacji językowej.

Zestawy ćwiczeń zostały opracowane tak, by mogli z nich korzystać nauczyciele, logopedzi i pedagodzy oraz rodzice w czasie nauki i zabawy z dziećmi w domu.

Zestaw jest kompatybilny z pierwszym wydaniem MOICH SYLABEK. Części z pierwszego i drugiego wydania można mieszać ze sobą.

Piąty zestaw z serii Moje Sylabki oferowany przez popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych artykułach dydaktycznych. W naszym katalogu prezentujemy ok. 200 produktów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: afazja, udar mózgu czy choroba Parkinsona. Polskie wydawnictwo WIR oferuje również profesjonalną literaturę stworzoną dla nauczycieli oraz rodziców. Liczne pomoce z oferty w/w firmy znajdą Państwo w naszym sklepie online w rozmaitych działach, takich jak: książeczki edukacyjne dla dzieci, nauka czytania, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, percepcja wzrokowa oraz pomoce logopedyczne. Eksperci z wydawnictwa WIR systematycznie organizują również różnego typu szkolenia dedykowane tematyce nieprawidłowości rozwojowych. Pomoce logopedyczne tej marki idealnie sprawdzają się na wielu etapach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do znanych produktów wydawnictwa należą między innymi: Wczesne wspomaganie rozwoju, Ćwiczenia do terapii afazjii, Dysklekcja, 20-minutówki logopedyczne oraz Godzina wychowawcza jak malowana.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MOJE SYLABKI ZESTAW 5 (nowe wydanie)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MOJE SYLABKI ZESTAW 5 (nowe wydanie) - 20902

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK