Nazwa produktu:

Kształty Sensoryczne – Tabliczki

Cena:

128,25 

Brak w magazynie

LR041

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kształty sensoryczne – tabliczki

Kolorowe elementy zestawu mają różne kształty i odmienne faktury (gładkie,szorstkie, wypukłe, wklęsłe, owalne, kanciaste), dzięki czemu stymulują wzrok oraz dotyk małych użytkowników. Są świetnym sposobem na zaangażowanie zmysłów dziecka oraz wzmocnienie jego zdolności motorycznych. Dziecko uczy się rozpoznawać kształty podczas budowania słownictwa i wczesnych umiejętności matematycznych.

Można się nimi bawić w dotykowe memory, układać wzory i sekwencje, segregować oraz liczyć. Dołączone w zestawie karty pozwalają na wykorzystanie tabliczek do różnorodnych gier pamięciowych oraz sensorycznych. Różnobarwne tabliczki to świetna pomoc dla rodziców, nauczycieli i terapeutów. Znajdą zastosowanie w zabawie, w nauce kształtów oraz nowego słownictwa a także w zajęciach specjalistycznych, np. na terapii SI.

Zadaniem dziecka jest sięgnąć do woreczka i wykorzystując tylko zmysł dotyku znaleźć elementy o takim samym kształcie lub fakturze.

Zestaw zawiera 20 elementów w 5 kształtach o 4 fakturach oraz 10 kart ćwiczeń (w wersji angielskiej).

Kształty Sensoryczne – Tabliczki - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK