Gryzak Na Ołówek Lub Kredkę Czerwony Bardzo Miękki

Cena:

40,00 

Na stanie

RE002

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Gryzak na Ołówek lub Kredkę Czerwony ARK’S BITE SABER

Bardzo wygodna i bezpieczna alternatywa w stosunku do gryzienia kredek, pisaków czy własnych palców.
Szczególnie polecane dla dzieci tzw “przeżuwaczy”, którym pozwala odreagować różnego rodzaju stresy dając możliwość skupienia np na pracy domowej lub innych zajęciach wymagających zwiększonej uwagi.

Wykonany z wysokiej jakości elastomeru klasy medycznej.

Jak wszystkie inne produkty ARK, gryzak produkowany jest w Południowej Karolinie w USA i jest dostępny w różnych kolorach o przypisanej im twardości:

  • Standard / Bardzo Miękki – ( Czerwony, Fuksja, Granatowy, Transparentny-Zielony ) Jest to najbardziej miękki, zalecany dla łagodnych przeżuwaczy.
  • XT / Medium Firm / Miękki – ( Zielony, Turkusowy, Czarny, Różowy, Transparentny-Niebieski ) Jest to średni poziom twardości gryzaka, który nazywamy XT (“Xtra Tough”). Jest twardszy, ale nadal dość miękki,
  • XXT / Very Firm / Twardy – ( Niebieski, Fioletowy, Ciemno-Zielony, Pomarańczowy, Transparentny-Czerwony ) To najtrudniejszy gryzak, który nazywamy XXT (“Xtra Xtra Tough”). Nadal ma w sobie pewną „miękkość”, ale jest dość sztywny / twardy. Żaden gryzak do żucia nie jest niezniszczalny, ale jest to zwykle najbardziej wytrzymały gryzak.

Odcienie kolorów mogą się nieznacznie różnić.

Wyprodukowano w USA.

Klasa medyczna, zgodność z FDA Bez BPA, PVC.

Produkt nie zawiera ołowiu, ftalanów i lateksu.

Można myć w zmywarce.

Pamiętajmy – chociaż gryzaki do żucia są mocne i trwałe, żaden z nich nie jest niezniszczalny. Niektóre dzieci (szczególnie te z dużymi potrzebami doustnymi i intensywną, agresywną chęcią gryzienia/żucia) mogą być w stanie uszkodzić gryzak. Zalecany jest ciągły nadzór i wymiana gryzaka w razie potrzeby, gdy gryzak wykazuje oznaki uszkodzeń.

Gryzak Na Ołówek Lub Kredkę Czerwony Bardzo Miękki - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK