Nazwa produktu:

Gryzak Logopedyczny Klocek/ Naszyjnik Czerwony Bardzo Miękki

Cena:

69,00 

Na stanie

RE013

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Gryzak Logopedyczny Klocek/ Naszyjnik Czerwony ARK Brick Stick

Gryzak w kształcie klocka, w formie naszyjnika. Bardzo wygodna i bezpieczna alternatywa w stosunku do gryzienia kredek, pisaków czy własnych palców. Szczególnie polecane dla dzieci tzw “przeżuwaczy”, którym pozwala odreagować różnego rodzaju stresy dając możliwość skupienia np na pracy domowej lub innych zajęciach wymagających zwiększonej uwagi.

Wykonany z wysokiej jakości elastomeru klasy medycznej.

Jak wszystkie inne produkty ARK, gryzak produkowany jest w Południowej Karolinie w USA i jest dostępny w różnych kolorach o przypisanej im twardości:

  • Standard / Bardzo Miękki – ( Transparentny-Różowy, Czerwony, Fuksja, Transparentny-Zielony, Granatowy, Żółty ) Jest to najbardziej miękki, zalecany dla łagodnych przeżuwaczy.
  • XT / Medium Firm / Miękki – ( Zielony, Turkusowy, Różowy, Czarny, Transparentny-Niebieski, Bordowy ) Jest to średni poziom twardości gryzaka, który nazywamy XT (“Xtra Tough”). Jest twardszy, ale nadal dość miękki,
  • XXT / Very Firm / Twardy – ( Niebieski, Fioletowy, Ciemno Zielony, Pomarańczowy, Transparentny-Czerwony ) To najtrudniejszy gryzak, który nazywamy XXT (“Xtra Xtra Tough”). Nadal ma w sobie pewną „miękkość”, ale jest dość sztywny / twardy. Żaden gryzak do żucia nie jest niezniszczalny, ale jest to zwykle najbardziej wytrzymały gryzak.

Kolory na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się w rzeczywistości.

Wyprodukowano w USA.

Klasa medyczna, zgodność z FDA Bez BPA, PVC.

Nie zawiera ołowiu, ftalanów i lateksu.

Można myć w zmywarce.

Uwaga: Produkt nie jest zabawką. Zapięcie i sznurek nie są przeznaczone do żucia. Przeznaczony dla dzieci w wieku od 5 lat.

Chociaż gryzaki do żucia są mocne i trwałe, żaden z nich nie jest niezniszczalny. Niektóre dzieci (szczególnie te z dużymi potrzebami doustnymi i intensywną, agresywną chęcią gryzienia/żucia) mogą być w stanie uszkodzić gryzak. Zalecany jest ciągły nadzór i wymiana gryzaka w razie potrzeby, gdy gryzak wykazuje oznaki uszkodzeń.

Gryzak Logopedyczny Klocek/ Naszyjnik Czerwony Bardzo Miękki - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK