Nazwa produktu:

WIEM, JAK TO ZROBIĆ-CZĘŚĆ 1

Cena:

37,91 

Brak w magazynie

AI110

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Wiem, Jak To Zrobić – Część 1

to seria pomocy do terapii mowy i funkcji poznawczych dla dzieci oraz osób dorosłych z zaburzeniami takimi jak afazja, dysleksja, choroby otępienne, choroba Alzheimera, inne choroby neurozwyrodnieniowe, a także pacjentów po udarze mózgu.

Pracując z zestawem pobudzamy do działania funkcje:

  • komunikacji językowej,
  • planowania,
  • pamięci wzrokowej i słuchowej,
  • uwagi,
  • praksji i gnozji.

Teczka zawiera planszę, zdjęcia i etykiety do układania.

Część 1. zawiera materiał oparty na codziennych czynnościach – przygotowanie kawy, herbaty i kanapki.

Pomoce powstały na podstawie wieloletniego doświadczenia Autorki w pracy z pacjentami w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej i Oddziale Udarowym Szpitala Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Prezentowany produkt “WIEM, JAK TO ZROBIĆ-CZĘŚĆ 1” dostarczany jest przez znane krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w rozmaitych materiałach edukacyjnych. W naszym katalogu oferujemy niemal 200 pozycji przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu, np.: afazja, zespół Aspergera czy choroba Alpersa. Marka WIR zapewnia także fachową literaturę stworzoną dla nauczycieli a także rodziców. Pozycje z asortymentu w/w marki umieściliśmy w naszym sklepie online w rozmaitych działach, między innymi: książeczki edukacyjne dla dzieci, nauka czytania – proste teksty, motoryka mała i duża, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, pomoce edukacyjne – szkoła oraz pomoce logopedyczne. Profesjonalni terapeuci z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują także różnego typu szkolenia i warsztaty dedykowane problematyce zaburzeń rozwoju. Materiały dydaktyczne WIR znakomicie sprawdzają się w różnych etapach pracy w terapii Metodą Krakowską®. Do znanych produktów tej marki należą między innymi: Czytanie ze zrozumieniem, Gimnastyka umysłowa, Moje sylabki, 20-minutówki logopedyczne oraz Logopotyczki.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

WIEM, JAK TO ZROBIĆ-CZĘŚĆ 1 - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

WIEM, JAK TO ZROBIĆ-CZĘŚĆ 1 - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK