Nazwa produktu:

PUZZLE-ŁAŃCUCH

Cena:

24,80 

Na stanie

PL066

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Puzzle – łańcuch to świetna układanka dla najmłodszych, dzięki której mogą ćwiczyć spostrzegawczość, percepcję wzrokową, umiejętność logicznego myślenia i kojarzenia.

Zabawka składa się z 16 tabliczek, na których znajdują się połówki dwóch różnych zwierząt. Zabawa polega na tym, by z rozłożonych i wymieszanych tabliczek ułożyć łańcuch zwierząt ustawionych w szeregu.
Układanie należy zacząć od tabliczki z napisem „Start”, a skończyć na tabliczce z napisem „Meta”. Utworzony szereg powinien tworzyć łańcuch pełnych postaci zwierząt.

Polecamy grę jako pomoc dydaktyczną dla przedszkoli.

Zawartość pudełka:

– 16 tabliczek

W sklepie internetowym Juniora.pl oferujemy artykuły polskiej marki Alexander, które przydają się w terapii rozwoju dzieci. Firma już od dziesięcioleci projektuje przeróżne zabawki oraz gry edukacyjne. W czasach nieustannego popularyzowania wysoko rozwiniętych multimediów niezwykle istotne jest cykliczne dostarczanie rozwiązań zapewniających mądrą i rozwijającą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Asortyment tego rodzaju wspaniale wpisuje się w założenia promowane przez autorkę Metody Krakowskiej®, dlatego właśnie udostępniamy go w naszej ofercie. Do popularnych i polecanych produktów należą m.in.: Pamięć 3d, Puzzle magnetyczne, Opowieści dziwnej treści, Pory roku oraz Mówię poprawnie. W sklepie Juniora produkty marki Alexander znajdziesz w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, kategoryzacje, percepcja wzrokowa oraz zabawki drewniane.

Celem naszego sklepu jest dostarczanie kompleksowych artykułów edukacyjnych niezbędnych w wdrażaniu terapii według Metody Krakowskiej®. Dlatego oferowane artykuły umieściliśmy w odpowiednich kategoriach, aby ułatwić Państwu odnalezienie asortymentu, który jest potrzebny do kontynuowania terapii. Jeśli mimo to, pojawiają się problemy z odszukaniem odpowiednich artykułów, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!