Kto Tu Rządzi?

Cena:

28,00 

Na stanie

AI223

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Kto Tu Rządzi?

Gra wspiera rozwój mowy i spostrzegawczości, ale przede wszystkim gwarantuje dobrą zabawę!

Edukacyjna gra karciana dla dzieci:

  • wspiera rozwój mowy,
  • wspomaga naukę czytania globalnego,
  • kształtuje spostrzegawczość,
  • uczy zasad gry i dobrej zabawy.

Pudełko zawiera 52 karty. W zabawie może brać udział 2 graczy. Gra przeznaczona jest dla dzieci od 3. roku życia. Rozgrywka jest oparta na prostych zasadach popularnej gry w “wojnę”.

Gra “Kto tu rządzi?” została opracowana przez doceniane popularne krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w najróżniejszych materiałach logopedycznych. W naszym serwisie oferujemy niemal 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu, np.: afazja, zespół Aspergera czy choroba Alexandra. Marka WIR oferuje także przydatną literaturę tworzoną dla nauczycieli oraz psychologów. Produkty z katalogu w/w wydawnictwa znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym w rozmaitych kategoriach, takich jak: ćwiczenia lewopółkulowe, nauka czytania – proste teksty, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, pomoce edukacyjne – szkoła oraz pomoce logopedyczne. Eksperci z wydawnictwa WIR systematycznie organizują również najrozmaitsze szkolenia i webinary poświęcone tematom z zakresu nieprawidłowości rozwoju. Artykuły dydaktyczne tej marki idealnie sprawdzają się na wielu etapach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do popularnych kolekcji tej marki należą między innymi: Czytanie ze zrozumieniem, Ćwiczenia do terapii afazjii, Dysklekcja, 20-minutówki logopedyczne oraz Moje pierwsze zdania.

Kto Tu Rządzi? - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK