Nazwa produktu:

Alfabet Migowy

Cena:

58,50 

Brak w magazynie

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Alfabet Migowy

Polski Alfabet migowy- tablica
Język migowy jest w gronie szerokiego zainteresowania w środowisku ludzi niesłyszących, ponieważ jest głównym sposobem komunikacji.

Jest wykorzystywany wśród nauczycieli i pedagogów pracujących w szkołach i ośrodkach dla osób niesłyszących, szkołach integracyjnych z oddziałami dla dzieci niepełnosprawnych oraz w domach, gdzie rodzice chcą nauczyć swoje dzieci sprawnego porozumiewania się.

Prezentujemy drewnianą tablicę do nauki alfabetu migowego.

Produkt zawiera polski alfabet oraz jego odpowiednik w języku migowym.

Sprawdzi się zarówno do nauki w domu, ale także w wielu szkołach i placówkach, do których uczęszczają osoby niesłyszące. Staranie wygrawerowane laserowo obrazki dłoni pokazują w prosty sposób w jaki sposób migamy daną literę.

Tablica zawieszona nad biurkiem lub postawiona w miejscu nauki dziecka znacznie ułatwi naukę. dziecko wzrokowo zapamiętuje obrazki, w każdej chwili może spojrzeć na tablicę aby przypomnieć sobie dany gest.

Zestaw do nauki polskiego języka migowego przeznaczony jest dla każdej grupy wiekowej poprzez swoją różnorodną formę.

STOJĄCA TABLICA DO NAUKI POLSKIEGO JĘZYKA MIGOWEGO ­- Bardzo dobrze sprawdzi się jako produkt do postawienia na biurku. Dziecko może w każdej chwili spojrzeć, dotknąć, wskazać palcem na wybraną literę, ale także w salach lekcyjnych czy placówkach do pracy grupowej oraz indywidualnego nauczania.

Wymiary: 27 cm x 35 cm

Alfabet Migowy - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK