Nazwa produktu:

LUBIĘ MÓWIĆ CZ. 5

Cena:

35,00 

Na stanie

HA267

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

LUBIĘ MÓWIĆ CZ. 5 

to publikacja obejmująca materiał z ćwiczeniami dotyczącymi odmiany rzeczownika oraz określania, nazywania stosunków przestrzennych, typu: w, za, przed, nad, pod, do. Materiał przeznaczony jest do pracy z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy, afazją, ze spektrum autyzmu.

Można go także wykorzystać jako pomoc w nauczaniu języka polskiego dla obcokrajowców. Z publikacji mogą korzystać zarówno logopedzi, terapeuci, jak i rodzice.

Autor: Anna Tońska-Szyfelbein
56 stron

Produkt LUBIĘ MÓWIĆ CZ. 5 dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym udostępniamy sporo materiałów dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia skutecznie działa na rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Barbara Sher czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Alicja Małasiewicz, Ewa Jakacka, Bogumiła Toczyńska i Iwona Tomasik. Jeżeli poszukujesz rzetelnych informacji z obszaru aktualnych trendów w logopedii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, historyjki obrazkowe, logiczne myślenie, percepcja wzrokowa oraz nauka czytania.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce dydaktyczne stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w znalezieniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

LUBIĘ MÓWIĆ CZ. 5 - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

LUBIĘ MÓWIĆ CZ. 5 - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK