Nazwa produktu:

Zosia I Motyl Anatol

Cena:

9,90 

Na stanie

AC076

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Zosia i Motyl Anatol

Książeczka Zosia i motyl Anatol może stanowić inspirację do stworzenia własnej opowieści lub przywołania z pamięci dotychczasowych doświadczeń dziecka.

Książeczka ma dwa teksty oraz instrukcję, która podpowiada, jak zacząć rozmowę z dzieckiem, jak ją prowadzić, choć nie ogranicza rozmowy wyłącznie do tych pytań. Każdy rodzic zna swoje dziecko i sam decyduje, które z pytań będą dla niego pomocne. Warto też pozwolić dziecku na zadawanie pytań, które zrodzą się u niego pod wpływam lektury.

16 stron


Książeczka Zosia i motyl Anatol dostarczany jest przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie zestawy proponowane przez niniejszą placówkę stanowią ważną część posiadanego przez nasz sklep asortymentu, gdyż naszym celem od samego początku jest zapewnianie komplementarnego wyposażenia niezbędnego do wg Metod Krakowskiej®. Jeśli napotkałeś problem ze znalezieniem wszystkich materiałów, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Metoda Krakowska® od lat jest z sukcesami wykorzystywana w terapii dzieci z objawami autyzmu, zespołu downa czy alalii. Przede wszystkim opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania® autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. Nauce czytania towarzyszy mnóstwo innych ćwiczeń funkcji poznawczych u dzieci. Pomoce dydaktyczne oferowane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej znajdą Państwo w naszym sklepie między innymi w kategoriach: grafomotoryka, programowanie języka, pomoce logopedyczne, nauka czytania – samogłoski oraz poprawna wymowa. Centrum Metody Krakowskiej cyklicznie organizuje także najróżniejsze kursy i szkolenia kierowane do rodziców oraz terapeutów.

Zosia I Motyl Anatol - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK