Znów Mówię 3. Ćwiczenia Językowe Do Terapii Afazji.

Cena:

27,00 

Na stanie

HA346

9788383095202

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Znów Mówię 3. Ćwiczenia Językowe Do Terapii Afazji.

Książka jest kontynuacją poprzednich publikacji pod wspólnym tytułem Znów mówię, czyli kompleksowym zestawem ćwiczeń logopedycznych i poznawczych dla osób z zaburzeniami afatycznymi.

Materiał podzielony został na dwie części – w pierwszej znajdują się ćwiczenia łatwiejsze, oparte na wyrazach i zwrotach o dużej frekwencji i ustalonej łączliwości. Znaleźć w niej można również zadania na rozumienie. Druga część to więcej ćwiczeń stymulujących funkcje językowe oraz procesy poznawcze – materiał jest skierowany głównie do osób dotkniętych trudnościami aktualizacyjnymi.

Anna Miechowska – jest logopedą i surdopedagogiem. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi zdobywała w przedszkolach i szkołach, poradniach psychologiczno-pedagogicznych oraz w placówkach medycznych specjalizujących się w opiece nad pacjentami neurologicznymi. Na bazie zawodowego doświadczenia wydała liczne publikacje z zakresu terapii logopedycznej zaburzeń afatycznych. Aktualnie pracuje w Instytucie Głuchoniemych w Warszawie.

TematZnów Mówię 3. Ćwiczenia Językowe Do Terapii Afazji.
AutorkaAnna Miechowska
Ilość stron124
FormatA4
OprawaMiękka
KategoriaTerapia afazji
Terapia umysłowa osób dorosłych
Logopedia
WiekOsoby dorosłe
ISBN9788383095202
Klasowy Zestaw Do Zabaw Ruchowych - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów

Zobacz też aktualne promocje

Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK