Nazwa produktu:

ZNAJDŹ NA OBRAZKU

Cena:

16,94 

Na stanie

HA157

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Znajdź Na Obrazku

Ćwiczenia kształtujące percepcję wzrokową

Książka „Znajdź na obrazku” opracowana została dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Może być wykorzystywana w szkole podczas zajęć korekcyjno-kompensacyjnych lub innych zajęć dodatkowych, a także w domu w czasie zabaw edukacyjnych.

Na każdej stronie znajduje się duża ilustracja. Dziecko powinno dokładnie jej się przyjrzeć, a następnie znaleźć na niej elementy przedstawione na dole. Może na obrazku otoczyć je pętlami lub pokazać palcem.

Dzięki temu ćwiczy percepcję wzrokową oraz koncentrację.

Autor: Magdalena Hinz

64 strony A4

Produkt Znajdź na obrazku został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie prezentujemy kilkaset najróżniejszych pomocy logopedycznych wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia z powodzeniem funkcjonuje na krajowym rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Tony Attwood, Ellen Jack czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Ewa Pisula, Ewa Jakacka, Katarzyna Szłapa oraz Sławomir Wrzesiński. Jeżeli potrzebujesz przydatnych informacji z zakresu aktualnych trendów w psychoterapii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Produkty tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, poprawna wymowa, logiczne myślenie, percepcja słuchowa oraz dysleksja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe pomoce edukacyjne stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odnalezieniu niezbędnych produktów serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!