Zima. Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci

Cena:

13,00 

Na stanie

HA068

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Zima – Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci

to kolejna część serii książek dla małych dzieci rozwijających się prawidłowo lub dzieci z deficytami, na przykład z autyzmem. Celem serii jest ćwiczenie czytania prostych zdań ze zrozumieniem oraz zdobywanie wiadomości na temat różnych miejsc i zjawisk przyrody.

W tej publikacji przedstawiono zagadnienia dotyczące zimy, m.in. zimowe miesiące, charakterystyczne cechy pogody, zabawy na śniegu.

Produkt Zima – Bardzo proste czytanki dla dzieci został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora zgromadziliśmy setki rozmaitych materiałów Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma pełni istotną rolę na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Gavin Raid czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Arkadiusz Maćkowiak, Jacek Stojanowski, Alicja Tanajewska oraz Marta Wiśniewska. Jeżeli potrzebujesz specjalistycznych informacji z zakresu aktualnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Produkty niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, programowanie języka, emocje i relacje społeczne, percepcja słuchowa oraz dyslekcja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odszukaniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Zima. Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK