Nazwa produktu:

Zdanie I Grupy Wyrazowe

Cena:

64,94 

Brak w magazynie

AI105

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Zdanie i Grupy Wyrazowe

to pomoc dydaktyczna wspomagająca naukę budowania zdania, a następnie rozbudowywania w nim grupy podmiotu i dopełnienia. Materiał sprawdzi się zarówno podczas terapii ze specjalistą, jak i w trakcie samodzielnych ćwiczeń w domu.
Zestaw polecamy:
– osobom dorosłym z afazją motoryczną,
– starszym dzieciom z problemami dyslektycznymi,
– dzieciom doskonalącym naukę czytania,
– osobom dorosłym i dzieciom dwu języcznym,
– uczącym się języka polskiego jako obcego.

Dzięki czytelnym etykietom, tabelom i starannie dobranym zdjęciom uczeń może odczytywać zdania, obudowując w ten sposób swój słownik bierny.

Zestaw zawiera:
– 16 dużych, dwustronnych kart z tabelami,
– 16 tablic ze zdjęciami,
– arkusze z etykietami.
Dla lepszego komfortu pracy terapeutycznej zastosowano karty powlekane folią matową. Czytelne, wyraziste, bez refleksów świetlnych.

Autor: Elżbieta Ławczys

Oferowany produkt ZDANIE I GRUPY WYRAZOWE oferowany jest przez popularne polskie wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnych pomocach edukacyjnych. W sklepie Juniora.pl oferujemy prawie 200 produktów przeznaczonych zarówno dla terapeutów dziecięcych jak również opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami typu: afazja, udar mózgu czy choroba Refsuma. Wydawnictwo WIR dostarcza także fachową literaturę stworzoną dla nauczycieli i opiekunów. Liczne pomoce z oferty w/w wydawnictwa znajdą Państwo w naszym sklepie online w różnych działach, takich jak: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka – czasowniki, motoryka mała i duża, poprawna wymowa, percepcja oraz dysleksja. Pedagodzy oraz terapeuci z wydawnictwa WIR od lat organizują także różnego typu szkolenia poświęcone tematyce nieprawidłowości rozwoju. Akcesoria logopedyczne WIR świetnie sprawdzają się w różnych obszarach pracy logopedycznej Metodą Krakowską®. Do znanych materiałów tej marki należą między innymi: Wczesne wspomaganie rozwoju, Gimnastyka umysłowa, Dysleksja – ćwiczenia językowe, Moje układanki oraz Mój kalendarz.

Zdanie I Grupy Wyrazowe - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK