Nazwa produktu:

ZDANIA OBRAZKOWO-WYRAZOWE MATERIAŁ DO TERAPII GŁOSEK SZ, Ż, CZ, DŻ

Cena:

21,00 

Na stanie

HA165

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

ZDANIA OBRAZKOWO-WYRAZOWE. MATERIAŁ DO TERAPII GŁOSEK SZ, Ż, CZ, DŻ

Kolejna część serii ćwiczeń logopedycznych „Zdania obrazkowo-wyrazowe” obejmuje swoim zakresem terapię głosek szumiących, tj. sz, ż, cz, dż. Materiał przeznaczony jest do terapii logopedycznej dzieci w każdym wieku z nieprawidłową wymową głosek szumiących, osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz dzieci objętych wczesnym wspomaganiem rozwoju.

Proponowane ćwiczenia mogą być wykorzystywane przez logopedów oraz przez rodziców, ponieważ w ciekawy sposób angażują dziecko i dorosłego w terapię. Konstrukcja zadań powoduje, że maluch nie tylko ćwiczy wymowę, ale także percepcję wzrokową i słuchową, prawidłową odmianę wyrazów oraz wzbogaca słownictwo. Zeszyt ćwiczeń został tak skomponowany, aby głoski szumiące były utrwalane w wyrazach, zdaniach oraz w mowie spontanicznej, po uprzednim wywołaniu głosek w izolacji i utrwaleniu ich w sylabach.

Duża część materiału poświęcona została różnicowaniu głosek szumiących i syczących oraz wyrazom, zdaniom, w których nagromadzone są głoski trudne.

Autorki: Małgorzata Kobus, Marzena Polinkiewicz

112 stron A4

Produkt ZDANIA OBRAZKOWO-WYRAZOWE wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie online zgromadziliśmy sporo pomocy terapeutycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Firma działa na polskim rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe publikujące liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Arkadiusz Maćkowiak, Ewa Jakacka, Bogumiła Toczyńska oraz Barbara Zakrzewska. Jeśli poszukujesz profesjonalnych informacji z obszaru aktualnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce dydaktyczne przedszkole, motoryka mała i duża, wydawnictwo Harmonia, percepcja wzrokowa oraz ćwiczenia pamięci.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe materiały wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w skompletowaniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK