Nazwa produktu:

ZDANIA OBRAZKOWO-WYRAZOWE… R, L, J

Cena:

18,45 

Na stanie

HA133

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

ZDANIA OBRAZKOWO-WYRAZOWE… R, L, J

Z myślą o dzieciach oraz pracujących z nimi logopedach, nauczycielach i rodzicach opracowany został kolejny zeszyt „Zdań obrazkowo-wyrazowych”. Przeznaczony jest do utrwalania prawidłowej artykulacji głosek r, l, li, j, które bardzo często są realizowane nieprawidłowo bądź w ogóle. Książka stanowi ciekawy zbiór wyrazów, zdań i rymowanek. Zawarte w niej ćwiczenia mogą być wykorzystane zarówno do terapii dzieci, jak również osób dorosłych. Materiał językowy został dobrany tak, żeby obok utrwalenia głosek wzbogacać także zasób słownika biernego i czynnego, a szata graficzna przyciągała i utrzymywała uwagę ćwiczącego.

Produkt ZDANIA OBRAZKOWO-WYRAZOWE… R, L, J dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie skompletowaliśmy kilkaset przeróżnych pomocy logopedycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma pełni istotną rolę na krajowym rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Gavin Raid czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Ewa Pisula, Małgorzata Podleśna, Katarzyna Szłapa i Iwona Tomasik. Jeżeli szukasz rzetelnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, motoryka mała i duża, logiczne myślenie, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz ćwiczenia pamięci.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odnalezieniu niezbędnych produktów zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!