Nazwa produktu:

ZDANIA OBRAZKOWO-WYRAZOWE. MATERIAŁ DO TERAPII GŁOSEK Ś, Ź, Ć, DŹ

Cena:

24,99 

Na stanie

HA231

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Zdania Obrazkowo-Wyrazowe. Materiał Do Terapii Głosek Ś, Ź, Ć, DŹ

to kolejna część ćwiczeń logopedycznych.

Obejmuje swoim zakresem terapię głosek ciszących, tj. ś, ź, ć, dź. Materiał przeznaczony jest do terapii logopedycznej dzieci w każdym wieku z nieprawidłową wymową głosek ciszących, osób niepełnosprawnych intelektualnie oraz dzieci objętych wczesnym wspomaganiem rozwoju.
Proponowane ćwiczenia mogą być wykorzystywane przez logopedów, rodziców oraz pedagogów, ponieważ w ciekawy sposób angażują dziecko i dorosłego w terapię. Konstrukcja zadań powoduje, że maluch nie tylko ćwiczy wymowę, ale także percepcję wzrokową i słuchową, prawidłową odmianę wyrazów oraz wzbogaca słownictwo. Zeszyt ćwiczeń został tak skomponowany, aby głoski ciszące były utrwalane w wyrazach, zdaniach oraz w mowie spontanicznej, po uprzednim wywołaniu głosek w izolacji i utrwaleniu ich w sylabach. W drugiej części materiałów zawarte zostały również zdania służące różnicowaniu głosek ciszących z syczącymi.

Produkt Zdania obrazkowo-wyrazowe dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora oferujemy setki wartościowych pomocy dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są dedykowane każdemu, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma pełni istotną rolę na polskim rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także znane wydawnictwo naukowe dostarczające liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Jason Fogler czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Alicja Małasiewicz, Jacek Stojanowski, Bogumiła Toczyńska i Anna Jarosz-Bilińska. Jeśli poszukujesz profesjonalnych informacji z zakresu nowoczesnych trendów w logopedii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, , wydawnictwo Harmonia, percepcja oraz ćwiczenia pamięci.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe pomoce dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odszukaniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

ZDANIA OBRAZKOWO-WYRAZOWE. MATERIAŁ DO TERAPII GŁOSEK Ś, Ź, Ć, DŹ - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

ZDANIA OBRAZKOWO-WYRAZOWE. MATERIAŁ DO TERAPII GŁOSEK Ś, Ź, Ć, DŹ - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK