Nazwa produktu:

ZDANIA OBRAZKOWO-WYRAZOWE - głoski P, PI, B, BI, M, MI

Cena:

16,99 

Na stanie

HA104

48 godz.

Uwaga, urlop 8-12 sierpnia 🌤️🏖️

Zamówienia złożone po 5 sierpnia godz. 12:00 będziemy mogli wysłać po 15 sierpnia

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Zdania Obrazkowo-Wyrazowe –  Głoski  P, PI, B, BI, M, MI

Druga część ćwiczeń logopedycznych „Zdania obrazkowo-wyrazowe” obejmuje swoim zakresem terapię głosek p, pi, b, bi, m, mi. Materiał przeznaczony jest do terapii logopedycznej dzieci w każdym wieku z nieprawidłową wymową głosek dwuwargowych, dzieci niepełnosprawnych intelektualnie oraz objętych wczesnym wspomaganiem rozwoju. Ćwiczenia w ciekawy sposób angażują malucha i rodzica w terapię. Ich konstrukcja powoduje, że dziecko nie tylko ćwiczy wymowę, ale także percepcję wzrokową i słuchową oraz prawidłową odmianę wyrazów. Ponadto zeszyt zawiera dużo materiału obrazkowego, który rozwija i wzbogaca słownictwo najmłodszych.

Produkt ZDANIA OBRAZKOWO-WYRAZOWE wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie prezentujemy setki wartościowych materiałów GW Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia funkcjonuje na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Barbara Sher czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Alicja Małasiewicz, Romana Sprawka, Katarzyna Szłapa i Iwona Tomasik. Jeżeli poszukujesz specjalistycznych informacji z zakresu aktualnych trendów w terapii najmłodszych, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, programowanie języka, emocje i relacje społeczne, percepcja wzrokowa oraz nauka czytania.

Dokładamy starań, aby dostarczać kompleksowe pomoce wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odnalezieniu niezbędnych zestawów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!