Nazwa produktu:

ZAPAMIĘTAJ JAK NAJWIĘCEJ-POZIOM TRUDNY

Cena:

25,00 

Na stanie

HA051

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Zapamiętaj Jak Najwięcej – Poziom Trudny

to materiały do ćwiczeń, która powstały z myślą o dzieciach mających problemy z pamięcią i koncentracją uwagi. Mogą z nich korzystać także osoby dorosłe, które wymagają treningu pamięci lub chcą w ciekawy sposób ćwiczyć swój umysł.W publikacji znajduje się 36 zdjęć przedstawiających przedmioty i osoby. Zadaniem dziecka jest zapamiętać szczegóły przedstawione na zdjęciu, a następnie udzielić odpowiedzi na zadane pytania (bez patrzenia na ilustrację).Produkt świetnie sprawdzi się w pracy indywidualnej z dzieckiem w domu, w przedszkolu i w trakcie terapii.Format: A4, 76 kolorowych stron.

Produkt Zapamiętaj jak najwięcej został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym skompletowaliśmy kilkaset przeróżnych pomocy dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Materiały są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka Harmonia działa na polskim rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także wydawnictwo naukowe dostarczające liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Ellen Jack czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Renata Naprawa, Małgorzata Podleśna, Bogumiła Toczyńska oraz Anna Jarosz-Bilińska. Jeśli szukasz informacji z zakresu nowoczesnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, , emocje i relacje społeczne, percepcja oraz ćwiczenia pamięci.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe materiały wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w znalezieniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.


Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

ZAPAMIĘTAJ JAK NAJWIĘCEJ-POZIOM TRUDNY - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

ZAPAMIĘTAJ JAK NAJWIĘCEJ-POZIOM TRUDNY - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK