Zapamiętaj Jak Najwięcej – Poziom Średni

Cena:

27,00 

Na stanie

HA262

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

ZAPAMIĘTAJ JAK NAJWIĘCEJ – POZIOM ŚREDNI

to pozycja, która powstała z myślą o dzieciach, które mają problemy z pamięcią i koncentracją.

W książce znajduje się 36 zdjęć przedstawiających przedmioty i osoby. Dziecko uważnie ogląda fotografie, a następnie nie patrząc na nią odpowiada na pytania.
Dzięki temu można sprawdzić jak dużo zapamiętało.

Autor: Magdalena Hinz
76 stron

Produkt ZAPAMIĘTAJ JAK NAJWIĘCEJ został opracowany przez wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie udostępniamy setki najrozmaitszych pomocy dydaktycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Zestawy te są przeznaczone dla każdego, kto na co dzień jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka skutecznie działa na krajowym rynku wydawniczym już niemal trzy dekady. Grupa Wydawnicza Harmonia to także ważne wydawnictwo naukowe oferujące liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Jason Fogler czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Tomasz Klaman, Magdalena Hinz, Ewa Jakacka, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Iwona Tomasik. Jeżeli szukasz rzetelnych informacji z obszaru aktualnych trendów w logopedii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment tego wydawnictwa znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, programowanie języka, logiczne myślenie, grafomotoryka – ćwiczenie ręki oraz nauka czytania.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe materiały wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odszukaniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Zapamiętaj Jak Najwięcej – Poziom Średni - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK