Zapamiętaj Jak Najwięcej – Poziom Łatwy

Cena:

25,00 

Na stanie

HA049

1-3 dni

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Zapamiętaj Jak Najwięcej

to materiały do ćwiczeń, która powstały z myślą o dzieciach mających problemy z pamięcią i koncentracją uwagi. Mogą z nich korzystać także osoby dorosłe, które wymagają treningu pamięci lub chcą w ciekawy sposób ćwiczyć swój umysł.

W publikacji znajduje się 36 zdjęć przedstawiających przedmioty i osoby. Zadaniem dziecka jest zapamiętać szczegóły przedstawione na zdjęciu, a następnie udzielić odpowiedzi na zadane pytania (bez patrzenia na ilustrację).

Produkt świetnie sprawdzi się w pracy indywidualnej z dzieckiem w domu, w przedszkolu i w trakcie terapii.

Produkt Zapamiętaj jak najwięcej wydaje wydawnictwo Harmonia.
W naszym sklepie internetowym skompletowaliśmy kilkaset najróżniejszych pomocy dydaktycznych polskiego Wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci w różnym wieku.

Marka pełni istotną rolę na krajowym rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również wydawnictwo naukowe oferujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Barbara Sher czy Geoff Platt. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Arkadiusz Maćkowiak, Małgorzata Podleśna, Katarzyna Szłapa oraz Barbara Zakrzewska. Jeżeli poszukujesz profesjonalnych informacji z zakresu aktualnych trendów w psychoterapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę tego wydawnictwa znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, poprawna wymowa, wydawnictwo Harmonia, grafomotoryka oraz ćwiczenia pamięci.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe materiały dydaktyczne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie problemów w odszukaniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zapamiętaj Jak Najwięcej – Poziom Łatwy - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK