Nazwa produktu:

Wytęż Wzrok I Pamięć – Ćwiczenia Dla Uczniów Szkoły Podstawowej I Nie Tylko

Cena:

22,00 

Na stanie

HA250

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

WYTĘŻ WZROK I PAMIĘĆ –  ĆWICZENIA DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ I NIE TYLKO

Prezentowane ćwiczenia usprawniają przede wszystkim pamięć bezpośrednią i rozpoznawczą, a także koncentrację uwagi uczniów. Zadania przeznaczone są dla dzieci mających w tym zakresie trudności. Wielu uczniów nie potrafi przywołać z pamięci posiadanej wiedzy i połączyć jej z nowymi treściami, co w konsekwencji prowadzi do miernych wyników w nauce.Ćwiczenia będą przydatnym materiałem na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych, a także w rewalidacji dziecka o obniżonej percepcji wzrokowej. Uczniowie mogą również pracować sami lub pod okiem rodzica.

Produkt WYTĘŻ WZROK I PAMIĘĆ dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl udostępniamy setki rozmaitych pomocy terapeutycznych GW Harmonia. Pomoce te są dedykowane każdemu, kto na co dzień jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Firma Harmonia pełni istotną rolę na rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również znane wydawnictwo naukowe publikujące liczne prace naukowe dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Ellen Jack czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Arkadiusz Maćkowiak, Jacek Stojanowski, Agnieszka Borowska-Kociemba i Anna Jarosz-Bilińska. Jeśli potrzebujesz profesjonalnych informacji z zakresu aktualnych trendów w psychoterapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w działach: pomoce edukacyjne – szkoła, , wydawnictwo Harmonia, percepcja oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe pomoce dydaktyczne wykorzystywane w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w odnalezieniu niezbędnych pomocy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Wytęż Wzrok I Pamięć – Ćwiczenia Dla Uczniów Szkoły Podstawowej I Nie Tylko - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK