Nazwa produktu:

Wykluczanie Ze Zbioru

Cena:

51,17 

Na stanie

AC019

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Wykluczanie ze zbioru

Ćwiczenie działania lewej półkuli mózgu są podstawą oddziaływań stymulujących funkcje poznawcze dziecka. Spostrzeganie i werbalizowanie różnic występujących między elementami obiektu lub między elementami zbioru jest podstawą uczenia się nie tylko czytania i pisania, ale także nabywania wiedzy o rzeczywistości. Umiejętność wykluczania ze zbioru wymaga także dostrzeżenia wspólnych cech pozostałych obiektów, które tworzą kategorię. Zwerbalizowanie podobieństwa np. te wszystkie rzeczy są do jedzenia opiera się na umiejętności globalnego spostrzegania prawej półkuli mózgu.

Zestaw składa się z 52 elementów

Wydawnictwo: Wydawnictwo Metody Krakowskiej

Produkt “Wykluczanie ze zbioru” wydawany jest przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie pomoce logopedyczne proponowane przez niniejszą placówkę stanowią istotną część posiadanego przez sklep Juniora.pl asortymentu, gdyż naszym celem od samego początku jest dostarczanie profesjonalnego wyposażenia potrzebnego do pracy wg Metod Krakowskiej®. Jeśli mają Państwo problem z odnalezieniem potrzebnych materiałów dydaktycznych, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią.

Metoda Krakowska® w ostatnich latach jest z powodzeniem wdrażana w terapii dzieci z objawami ze spektrum zespołu Aspergera, zespołu downa czy alalii. W głównym założeniu opiera się ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania®. Procesowi terapii towarzyszy sporo innych ćwiczeń funkcji poznawczych z zakresu różnych sfer. Produkty dostarczane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej zamieściliśmy w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: grafomotoryka, programowanie języka – czasowniki, historyjki obrazkowe, nauka czytania oraz poprawna wymowa. Centrum Metody Krakowskiej cyklicznie organizuje także praktyczne szkolenia uwzględniające potrzeby rodziców a także terapeutów.

Wykluczanie Ze Zbioru - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK