Nazwa produktu:

Wskazuję, Nazywam, Rozumiem Część 1

Cena:

35,00 

Na stanie

HA111

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

WSKAZUJĘ, NAZYWAM, ROZUMIEM. CZĘŚĆ 1: JAK UCZYĆ DZIECI Z AUTYZMEM SZYBKIEGO REAGOWANIA

Prezentowana pomoc dydaktyczna skierowana jest do rodziców, terapeutów i pedagogów pracujących z dziećmi z autyzmem. Celem proponowanych zadań jest zwiększenie szybkości i płynności reagowania u najmłodszych. Rozwijanie tego typu kompetencji u dziecka wpłynie pozytywnie na jego rozwój umiejętności komunikowania się.

W teczce znajduje się:

  • książeczka z przykładami ćwiczeń;
  • zestaw obrazków (270 obrazków ilustrujących 90 pojęć).

Zestaw obrazków w teczce to zbiór podstawowych rzeczowników i czasowników, z którymi dzieci mają styczność na co dzień. Każda ilustracja pojawia się w 3 kopiach. Jest to zabieg celowy mający zwiększyć prawdopodobieństwo generalizacji nabytych umiejętności.

Produkt WSKAZUJĘ, NAZYWAM, ROZUMIEM. CZĘŚĆ 1 wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl zgromadziliśmy kilkaset najrozmaitszych pomocy dydaktycznych GW Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma Harmonia pełni istotną rolę na rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje również ważne wydawnictwo naukowe dostarczające liczne opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Kate Wilde czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Magdalena Hinz, Małgorzata Podleśna, Agnieszka Borowska-Kociemba oraz Barbara Zakrzewska. Jeżeli potrzebujesz specjalistycznych informacji z obszaru aktualnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Asortyment niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora.pl między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, programowanie języka, logiczne myślenie, percepcja słuchowa oraz ćwiczenia pamięci.

W sklepie Juniora.pl dostarczamy kompleksowe zestawy potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w skompletowaniu niezbędnych produktów zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Wskazuję, Nazywam, Rozumiem Część 1 - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK