Nazwa produktu:

WSKAŻ I OPOWIEDZ

Cena:

15,00 

Na stanie

HA184

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Wskaż I Opowiedz

to zbiór zadań dla dzieci w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym.
Jej celem jest nie tylko poszerzać wiedzę o poszczególne kompetencje, ale także sprawdzić umiejętności z różnych obszarów. Książka została stworzona szczególnie z myślą o najmłodszych, którzy mają trudność w rozwoju poznawczym i w obszarze rozumienia mowy. Wszystkim zadaniom umieszczonym w publikacji towarzyszy motyw książki. Z jednej strony zaproponowany zestaw będzie więc atrakcyjny dla miłośników lektury, z drugiej pokaże on dorosłemu pracującemu z dzieckiem (nauczycielowi, terapeucie, rodzicowi), jak wiele umiejętności w odniesieniu do jednego tematu musi posiąść młody człowiek.

Produkt Wskaż i opowiedz wydaje wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl zgromadziliśmy setki najrozmaitszych materiałów dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka pełni istotną rolę na polskim rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe oferujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Gavin Raid czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Renata Naprawa, Małgorzata Podleśna, Agnieszka Borowska-Kociemba i Iwona Tomasik. Jeżeli potrzebujesz wiarygodnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, , logiczne myślenie, percepcja słuchowa oraz ćwiczenia pamięci.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe materiały potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w znalezieniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

WSKAŻ I OPOWIEDZ - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

WSKAŻ I OPOWIEDZ - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK