Nazwa produktu:

WSKAŻ I OPOWIEDZ

Cena:

14,76 

Na stanie

HA184

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Wskaż I Opowiedz

to zbiór zadań dla dzieci w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym.
Jej celem jest nie tylko poszerzać wiedzę o poszczególne kompetencje, ale także sprawdzić umiejętności z różnych obszarów. Książka została stworzona szczególnie z myślą o najmłodszych, którzy mają trudność w rozwoju poznawczym i w obszarze rozumienia mowy. Wszystkim zadaniom umieszczonym w publikacji towarzyszy motyw książki. Z jednej strony zaproponowany zestaw będzie więc atrakcyjny dla miłośników lektury, z drugiej pokaże on dorosłemu pracującemu z dzieckiem (nauczycielowi, terapeucie, rodzicowi), jak wiele umiejętności w odniesieniu do jednego tematu musi posiąść młody człowiek.

Produkt Wskaż i opowiedz wydaje wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl zgromadziliśmy setki najrozmaitszych materiałów dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Produkty te są przeznaczone dla każdego, kto jest aktywnie zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka pełni istotną rolę na polskim rynku wydawniczym już wiele lat. Grupa Wydawnicza Harmonia to także wydawnictwo naukowe oferujące liczne wyczerpujące temat opracowania dotyczące pracy terapeutycznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Gray, Gavin Raid czy Jeanne Watson. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Renata Naprawa, Małgorzata Podleśna, Agnieszka Borowska-Kociemba i Iwona Tomasik. Jeżeli potrzebujesz wiarygodnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w edukacji dziecięcej, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie internetowym Juniora między innymi w działach: ćwiczenia lewopółkulowe, , logiczne myślenie, percepcja słuchowa oraz ćwiczenia pamięci.

Co bardzo istotne, oferujemy przede wszystkim kompleksowe materiały potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w znalezieniu niezbędnych produktów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „WSKAŻ I OPOWIEDZ”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK