Nazwa produktu:

Włącz Emocje

Cena:

22,00 

Na stanie

HA251

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

WŁĄCZ EMOCJE

Opowiadania socjoterapeutyczne

Niniejsza książka stanowi pomoc w procesie kształtowania inteligencji emocjonalnej. Zawarte w niej opowiadania ułatwią dzieciom rozpoznawanie, zrozumienie i nazywanie emocji własnych, jak również innych osób. Wyzwolą chęć swobodnego wypowiadania swoich myśli oraz prawidłowego nawiązywania i podtrzymywania kontaktów międzyludzkich. Ponadto wyjaśnią, w jaki sposób można radzić sobie w sytuacjach trudnych oraz jak reagować w momentach słabości.

84 strony B5
Autor: Anna Busz

Produkt WŁĄCZ EMOCJE wydaje wydawnictwo Harmonia.
W Juniora.pl udostępniamy wiele przeróżnych materiałów GW Harmonia. Produkty te są dedykowane każdemu, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Firma skutecznie działa na rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to też wydawnictwo naukowe dostarczające liczne opracowania dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Kate Wilde czy Shannon Green. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Anna Lubner-Piskorska, Ewa Pisula, Ewa Jakacka, Alicja Tanajewska oraz Barbara Zakrzewska. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnych informacji z obszaru nowoczesnych trendów w terapii dzieci, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: ćwiczenia lewopółkulowe, motoryka mała i duża, emocje i relacje społeczne, percepcja oraz fleksja.

W sklepie Juniora.pl oferujemy kompleksowe zestawy niezbędne w terapii Metodą Krakowską. W razie kłopotów w zamówieniu niezbędnych pomocy zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Włącz Emocje - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
UDOSTĘPNIJ KOSZYK