Nazwa produktu:

WIEŚ. BARDZO PROSTE CZYTANKI DLA DZIECI

Cena:

11,00 

Na stanie

HA064

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

WIEŚ – Bardzo Proste Czytanki Dla Dzieci

to kolejna część serii książek dla małych dzieci rozwijających się prawidłowo lub dzieci z deficytami, na przykład z autyzmem. Celem serii jest ćwiczenie czytania prostych zdań ze zrozumieniem oraz zdobywanie wiadomości na temat różnych miejsc.W tej publikacji przedstawiono zagadnienia dotyczące wsi: budynki gospodarskie, uprawiane rośliny oraz wiejskie zwierzęta i korzyści płynące z ich hodowli.

Produkt WIEŚ – Bardzo proste czytanki dla dzieci wydaje wydawnictwo Harmonia.
W sklepie Juniora udostępniamy mnóstwo materiałów dydaktycznych grupy wydawniczej Harmonia. Materiały są przeznaczone dla każdego, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju dzieci.

Marka Harmonia funkcjonuje na rynku wydawniczym już lat dziewięćdziesiątych. Grupa Wydawnicza Harmonia to też znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne prace naukowe dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez światowej sławy specjalistów takich jak Tony Attwood, Ellen Jack czy Elana Newman. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Barańska, Renata Naprawa, Romana Sprawka, Katarzyna Szłapa i Marta Wiśniewska. Jeżeli poszukujesz przydatnych informacji z zakresu aktualnych trendów w terapii dziecięcej, warto poszukać wiedzy w publikacjach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w naszym sklepie między innymi w kategoriach: pomoce edukacyjne – szkoła, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, percepcja oraz dyslekcja.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe pomoce edukacyjne potrzebne w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odszukaniu niezbędnych materiałów zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

WIEŚ. BARDZO PROSTE CZYTANKI DLA DZIECI - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

WIEŚ. BARDZO PROSTE CZYTANKI DLA DZIECI - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK