Nazwa produktu:

WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU. GRAFOPERCEPCJA

Cena:

64,94 

Brak w magazynie

AI198

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

Wczesne Wspomaganie Rozwoju. Grafopercepcja

Terapia sprawności motorycznej. Grafopercepcja to zestaw dwustronnych 24 kart. Zestaw ten jest wartościową pomocą w rozwijaniu umiejętności motorycznych i poznawczych dzieci we wczesnym etapie rozwoju oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Zestaw zawiera karty z 8 wzorami graficznymi i podzielony jest na trzy grupy odnoszące się do mocno skontrastowanych wzorów:
– czarno-biały,
– czarno-żółty,
– żółto -czerwony.

Dla kogo:

Zestaw zawiera karty, które kształtują funkcje istotne dla wczesnego etapu dziecka. Można je zatem wykorzystać w pracy z kilkumiesięcznymi dziećmi, jako narzędzie do stymulacji i rozwijania prymarnych umiejętności. Zestaw jest szczególnie polecany dzieciom starszym, dla których istotna jest stymulacja sprawności manualnych.

Cele terapeutyczne:

Praca z zestawem pozytywnie wpłynie na rozwój zdolności:

– nawiązywania kontaktu wzrokowego,
– utrzymywania wspólnego pola widzenia,
– widzenia w szerszym polu,
– dokonywania analizy,
– planowania ruchu ręki.

Plansze pozwolą na taką aktywność dziecka, która rozwinie funkcje manualne i percepcyjne niezbędne do pracy na wyższym etapie. Kontynuując pracę, dziecko będzie mogło stosować poznane schematy w nowych sytuacjach oraz uczyć się modyfikować dotychczasowe sposoby rozwiązywania zadań. Praca z kartami wykształci u dziecka: sprawne wykorzystywanie ręki jako głównego narzędzia, koordynację wzrokowo-ruchową, praksję oralną oraz liniowe porządkowanie.

Autor: Agnieszka Bala

Prezentowany produkt “WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU. GRAFOPERCEPCJA” oferowany jest przez popularne krajowe wydawnictwo WIR specjalizujące się w różnorodnych materiałach logopedycznych. W naszym katalogu oferujemy prawie 200 zestawów przeznaczonych zarówno dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwoju jak i opiekunów osób dorosłych z zaburzeniami różnego typu: demencja, udar mózgu czy mniej znany zespół Cockayne’a. Wydawnictwo WIR oferuje również profesjonalną literaturę stworzoną dla nauczycieli a także psychologów. Znakomite pomoce z oferty w/w wydawnictwa można znaleźć w sklepie Juniora w różnych kategoriach, między innymi: książki o rozwoju dziecka, programowanie języka – czasowniki, grafomotoryka – ćwiczenie ręki, logiczne myślenie – myślenie sytuacyjne, pomoce edukacyjne – szkoła oraz dysleksja. Eksperci z wydawnictwa WIR od wielu lat organizują również tematyczne szkolenia i warsztaty poświęcone zagadnieniom z obszaru nieprawidłowości rozwoju. Akcesoria edukacyjne tej marki dobrze sprawdzają się w różnych etapach pracy terapeutycznej Metodą Krakowską®. Do znanych materiałów tej marki należą m.in.: Kocham szkołę!, Gimnastyka umysłowa, Dysleksja – ćwiczenia językowe, Trudne sytuacje społeczne oraz Mój kalendarz.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU. GRAFOPERCEPCJA - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU. GRAFOPERCEPCJA - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK