Nazwa produktu:

Wars I Sawa-Nauka Czytania

Cena:

9,90 

Na stanie

AC075

1-3 dni

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

 Wars i Sawa – Nauka Czytania

Seria Czytam Mamie i Tacie – bajki i legendy zostala przygotowana dla dzieci, które już potrafią samodzielnie przeczytać krótkie teksty, ale także dla Maluchów, które uczą się słuchać, rozumieć i opowiadać.

Legendy opowiadane w wersji komiksowej są dostosowane do percepcji współczesnych dzieci oraz bliższe ich codziennym doświadczeniom, przeżywanym emocjom.

Bajki i legendy znane Rodzicom i Dziadkom stają się wspólną przestrzenią rozmowy. Dziecko poznaje nowe słowa, zwroty, konstrukcje gramatyczne, pozostając w świecie baśni.

Jagoda Cieszyńska


Książeczka Czytam Mamie i Tacie – bajki i legendy: Wars i Sawa jest dostarczona przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej. Wszystkie materiały proponowane przez niniejszą placówkę stanowią ważną część oferowanego przez nasz sklep asortymentu, gdyż naszą ideą jest przede wszystkim zapewnianie profesjonalnego wyposażenia niezbędnego do wg Metod Krakowskiej®. Jeśli masz problem z odnalezieniem potrzebnych artykułów, gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

Metoda Krakowska® od lat jest z sukcesami stosowana w terapii dzieci z objawami ze spektrum zespołu Aspergera, porażenia mózgowego czy afazji. W dużej mierze polega ona na Symultaniczno-Sekwencyjnej Nauce Czytania®. Procesowi terapii towarzyszy wiele innych ćwiczeń funkcji poznawczych różnego typu. Materiały szkoleniowe proponowane przez Wydawnictwo Centrum Metody Krakowskiej udostępniamy w sklepie Juniora między innymi w kategoriach: analiza i synteza wzrokowa, programowanie języka – rzeczowniki, pomoce logopedyczne, nauka czytania – czytanie globalne oraz poprawna wymowa. Centrum Metody Krakowskiej regularnie organizuje również przeróżne kursy i szkolenia uwzględniające potrzeby rodziców oraz terapeutów.

Wars I Sawa-Nauka Czytania - 20902

Opinie o sklepie Juniora.pl

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
WYŚLIJ KOSZYK