Nazwa produktu:

W PRAWO CZY W LEWO?

Cena:

28,00 

Na stanie

HA079

48 godz.

Karta dużej rodziny Juniora

Podziel się ze znajomymi!

Facebook
WhatsApp
Email

W Prawo Czy W Lewo?

to materiały do ćwiczenia orientacji przestrzennej.

W skład zestawu wchodzi 26 kolorowych kart dla dziecka oraz zeszyt z instrukcją i opisami zabaw dla dorosłego.
Na każdej karcie umieszczono 12 obrazków przedstawiających zwierzęta (np. pieski, kaczuszki czy żółwie), osoby (np. dziewczynki, chłopców, babcie) lub postacie (np. krasnale, Mikołaje) skierowane w prawo oraz w lewo.
Do zestawu dołączono 2 dodatkowe karty z obrazkami, które można wykorzystać do ćwiczeń typu układanie po prawej lub lewej stronie.

W zestawie znajduje się:
– teczka A4,
– zeszyt 8 stron A5,
– 26 kart.

Produkt W prawo czy w lewo? dostarcza wydawnictwo Harmonia.
W sklepie internetowym Juniora.pl oferujemy setki materiałów dydaktycznych Gdańskiego wydawnictwa Harmonia. Pomoce te są przeznaczone dla każdego, kto jest zaangażowany we wspomaganie rozwoju najmłodszych.

Marka Harmonia pełni istotną rolę na rynku wydawniczym już 30 lat. Grupa Wydawnicza Harmonia obejmuje także znane wydawnictwo naukowe oferujące liczne monografie dotyczące pracy pedagogicznej z niepełnosprawnymi dziećmi opracowane przez znanych specjalistów takich jak Carol Stock Kranowitz, Gavin Raid czy Temple Grandin. Oferta firmy obejmuje także książki wielu polskich autorów takich jak: Małgorzata Krukowska, Renata Naprawa, Małgorzata Podleśna, Alicja Tanajewska i Grażyna Wasilewicz. Jeśli poszukujesz informacji z zakresu nowoczesnych trendów w psychoterapii dzieci, warto poszukać wiedzy w książkach wydawnictwa Harmonia. Ofertę niniejszej marki znajdziesz w sklepie Juniora.pl między innymi w działach: pomoce dydaktyczne przedszkole, historyjki obrazkowe, emocje i relacje społeczne, percepcja wzrokowa oraz ćwiczenia pamięci.

W naszym sklepie znajdziesz kompleksowe zestawy stosowane w terapii Metodą Krakowską. W razie trudności w odnalezieniu niezbędnych materiałów serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

W PRAWO CZY W LEWO? - 20902

Zobacz więcej ciekawych produktów:

Zobacz też nasze aktualne promocje:

Czym jest dysleksja?

Dysleksja obejmuje specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu, które mają charakter wielopłaszczyznowy. Często trudności w nauce dotyczą także umiejętności rachowania,

Zobacz artykuł »
Odwiedź nas na Facebooku!
Aktualności

Wakacje!

Od 7 do 11 sierpnia mamy urlop.

Zamówienia złożone do
godz. 10.00 4 sierpnia
wysyłamy normalnie, a późniejsze
po 11 sierpnia
.

* W tym okresie można składać zamówienia. Informacja dotyczy czasu wysyłki.

W PRAWO CZY W LEWO? - 34740
UDOSTĘPNIJ KOSZYK